-- איקא הדרכות בע"מ - מגמות חדשניות באימון

מגמות חדשניות באימון

שלוש מגמות חדשניות הולכות וצוברות תאוצה עולמית בתחומי האימון הייעוץ והטיפול, - בשלב זה בעיקר בארה''ב, אוסטרליה מערב אירופה ומתחילות לטפטף לישראל - ולא פחות מכך בצורה ובמבנה בהם מתבצעים תהליכי האימון הייעוץ והטיפול עצמם:
1. מעבר לתהליכי הכשרה והסמכה מקוונים של מאמנים יועצים ומטפלים. מעבר לביצוע תהליכי אימון ייעוץ וטיפול מקוונים ופיתוח מערכת המאפשרת מעבר לדור הבא והתחברות לעולם הטכנולוגי החדשני - הכשרה הסמכה וביצוע תהליכי אימון ייעוץ וטיפול מקוונים מקצועיים ואפקטיביים ביותר.   
2. אימון התמחותי.  
3. עבודה מהבית תוך הקמת עסק משגשג המאפשר ביצוע כל הנדרש מהבית כולל נגישות לאלפי לקוחות בארץ ובעולם.

על פניו נראה שבלמידה מקוונת הולך לאיבוד מימד הקבוצה על כל המשתמע מכך. בתהליכי אימון ייעוץ וטיפול מקוונים, החשש הוא איבוד המגע האישי.

מסתבר, שכמו שהאפליקציה הגאונית בפשטותה של וייז הצליחה להתגבר על תחושת אובדן השליטה, ''מישהו אחר מחליט לאן אני נוסע...'', כך הצליחה הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם כיום ליצור מערכת למידה מקוונת שלא רק שאיננה פוגעת באופן משמעותי באפקט הקבוצה אלא מוסיפה ערך מוסף משמעותי לאפקטיביות ועומק הלמידה האישית ולא פחות מכך לחוויית הלמידה עצמה. הישג זה הושג על ידי שילוב של הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, עם,- ולא פחות חשוב מכך -, התאמה ייחודית של חומרי הלימוד ומבנה הלמידה לטכנולוגיה החדשה. מערכת זו מאפשרת גם לתת מענה אפקטיבי למגמת ההתמחויות הספציפיות בתחומי האימון - 80% מהמאמנים בעולם התמחו ועוסקים בתחום אימוני ספציפי: קריירה, זוגיות, 
ADHD, ניהולי ארגוני, ילדים ונוער וכו'.


עבור מאמנים יועצים ומטפלים בתחומים השונים זוהי מהפכה של ממש גם ברמה המקצועית, גם בנוחות ואיכות חיי העבודה, וגם בהגדלה משמעותית של פוטנציאל ההכנסה והביטחון הכלכלי. - חלומו של כל מאמן יועץ ומטפל הוא רמת הכנסה המבטיחה עצמאות, ביטחון כלכלי וקיום רמת חיים מתאימה תוך השקעת רוב זמנו בעבודה המקצועית ואפשרות להתפתחות אישית ומקצועית תוך נוחות ואיכות חיים. כל מאמן יועץ ומטפל עצמאי, או חברות קטנות העוסקות באימון ייעוץ וטיפול, מכירים היטב את הבעיה המהותית של העסק הקטן והבינוני בתחומים אלה: היקף הזמן, המשאבים, והאנרגיות ה'לא טובות' שיש להשקיע בשיווק, פיננסים גביה אדמיניסטרציה,התמודדות עם מתחרים השגת לקוחות, וכל 'המסביב'...[בקושי נשאר זמן רווח בסוף..., שלא לדבר על פקקים ומיני בישין ומריעין...

איקא הרימה את הכפפה. בשנה האחרונה חקרנו ולמדנו באופן מקיף את ההתפתחויות בתחומי הייעוץ האימון והטיפול. איתרנו ורכשנו את הטכנולוגיה המתקדמת המתאימה והאפקטיבית ביותר, והתאמנו באופן ייחודי את המבנה והמתולוגיות הן לתהליך הכשרה והסמכה של מאמנים יועצים ומטפלים, הן לביצוע אפקטיבי וחווייתי של תהליכי אימון ייעוץ וטיפול מקוונים , והן להקמת עסק עצמאי בבית, היכול לעבוד 24/7 על פי הרצון והצורך האישי. וזאת, במינימום השקעה והוצאות, ללא כל סיכון ותוך נגישות לאלפי לקוחות פוטנציאליים בארץ ובעולם. - כל זה, מהבית, בשליטתך ונוחותך, וללא כל הפרעה לבני המשפחה. 
                                                                  
 
איקא הדרכות    |  טלפון:  03-7286000  |   דוא"ל:  office@ika-il.com