איקא הדרכות בע"מ - למה דווקא איקא

למה דווקא איקא ?

איקא – בי"ס ארצי למקצועות הקואצ'ינג והייעוץ האסטרטגי
 
איקא – מוניטין: ראובן כ"ץ מייסד איקא, החל את פעילותו בתחומי האימון והייעוץ משנת 2002, בפריסה ארצית. איקא היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחומים אלו והיא הכשירה והסמיכה מעל 8000 בוגרים. חלק ניכר מהמשתתפים בקורסים של איקא מגיעים דרך "חבר מביא חבר".  המוניטין של איקא מבוסס על מתודולוגיית אימון וייעוץ ייחודית אשר הוכיחה את האפקטיביות שלה בעשרות אלפי מקרים לאורך 18 שנים. עפ"י מתודולוגיה זו מועברים קורסי איקא. מסלול ההכשרה לאימון של איקא, עבר בקרה ע"י ועדה אקדמית ונמצא כעומד בסטנדרטים מקצועיים מהגבוהים ביותר.


איקא – חדשנות טכנולוגית: איקא חלוצה בתחום העברת קורסים בטכנולוגיה היברידית שמאפשרת שילוב בו זמנית של למידה פרונטלית עם למידה מרחוק. מתודולוגיה זו פותחה ומופעלת באיקא מאז 2016 ובוצעו מספר רב של קורסים באופן זה. הקורסים של איקא הונגשו מאז גם למשתתפים ישראלים שמתגוררים בחו"ל ואנו מתחילים לצבור לא מעט בוגרים כאלו.  

איקא – ספרות מקצועית: פעילות החברה מתבססת על ספרות מקצועית מקורית של מעל 10 ספרים אשר נכתבו ע"י ראובן כ"ץ, בנושא הקואצ'ינג על התמחויותיו השונות ובתחום הייעוץ האסטרטגי. ספרות זו משמשת כמקור לציטוט ביבליוגרפי וחלקה נמצאת גם בארכיון הלאומי של ישראל. כמו כן, בהתאם לזמינות המלאים, ניתן לרכוש ספרים אלו גם בחנויות הספרים. הקורסים של איקא מועברים על בסיס ספרות זו בתוספת חומרי עזר דיגיטליים נוספים אשר מחולקים במהלך הקורס.

איקא – מתודולוגיה: החברה בעלת מתודולוגיית אימון וייעוץ מקורית וייחודית, ממוקדת תוצאות. מתודולוגיה זו פותחה ע"י ראובן כ"ץ והוכחה במשך השנים ובעשרות אלפי מקרים כמחוללת שינויים משמעותיים וכמייצרת "פריצות דרך" בכל תחומי התוכן והפעילות: האישי, העסקי, הניהולי, הפוליטי, הספורט, החינוך, הביטחון ועוד. המתודולוגיה ממשיכה להתפתח ולהתעדכן ע"י דר' ליאור דוד מנכ"ל איקא.
 
איקא – מסורת: ראובן כ"ץ, במהלך שהותו בארה"ב, היה תלמידו של פיטר דרוקר, אבי תורת הניהול המודרני. כיום הקורסים מועברים ע"י דר' ליאור דוד, מנכ"ל איקא, שהינו תלמידו וממשיך דרכו המקצועית של ראובן כ"ץ תוך שילוב מספר עוזרי הוראה בכירים ומנוסים.

איקא – קורסי בוטיק איכותיים: האסטרטגיה של איקא בתחילת דרכה הייתה לבצע את הקורסים באמצעות פלטפורמות שיווקיות של שיתופי פעולה עם גופים מובילים בארץ: כמו למשל אוניברסיטת חיפה, האוניברסיטה העברית, הטכניון, מכללת תל-חי, מכללת ספיר, המרכז הישראלי לניהול ועוד.  
בשנים האחרונות המגמה הינה לבצע את רוב הקורסים באמצעות פלטפורמת שיווק ותפעל עצמאית לחלוטין במתווה של קורסי בוטיק איכותיים זאת בצד מספר מצומצם מאוד של שיתופי פעולה מובילים.
קורסי הבוטיק הינם קורסים בקונספט של סיירת, קונספט שמאפשר למקסם את הערך המוסף המקצועי והאישי ללקוחות בכל ההיבטים.
 
איקא – התמחויות: החברה מציעה את המגוון הרחב ביותר של התמחויות אימון, בישראל וברמה המקצועית הגבוהה ביותר. עובדה זו מושכת לאיקא פניות רבות של בוגרי כל בתי הספר לאימון בארץ, אשר מעוניינים לעבור התמחות עפ"י מתודולוגיית איקא. לאיקא יש התמחויות חדשניות ופורצות דרך בעולם האימון, הייעוץ והמנטורינג.
 
איקא – ערכים: הערכים עליהם מושתת פעילותה של החברה הינם, מקצועיות, חדשנות, הוגנות ומשפחתיות.
 
איקא – קהילה: בוגרי כל מסלולי הלימודים של איקא רשאים להצטרף לקהילת בוגרים אשר מקיימת פעילויות ענפות במטרה לתמוך, להעשיר ו"לחבק" את הבוגרים בפעילותם המקצועית והעסקית אחרי הקורס ובכך להוות חממת צמיחה עבור בוגריה.
 
איקא – הסמכה: כל בוגרי איקא שעומדים בחובות הסמכה מקבלים תעודת הסמכה בינ"ל מטעם חטיבת ההסמכות הבינ"ל של איקא:IKA – International Certification Division   
תעודה זו מסמיכה את הבוגרים לפעול עפ"י המתודולוגיה הייחודית של איקא, בכל העולם. ההסמכה הינה באנגלית ובוגרים שלנו מחו"ל כבר נהנים ממנה.
IKA – International Certification Division
תפקידים
  1. קידום תהליך ההסמכה של בוגרי איקא מכל העולם, לאחר שסיימו את תהליך ההכשרה הייחודי של איקא. תהליך הכשרה זה מתבצע עפ"י מתודולוגיית האימון והייעוץ הבלעדית של איקא שפותחה ע"י ראובן כ"ץ ומתוארת בספריו המקצועיים.  
  2. מתן ערך מוסף משמעותי לבוגרי הקורסים של איקא לאחר סיום ההכשרה, באמצעות פעילויות הדרכה מקצועית ועסקית, העשרה, התמקצעות, ליווי ותמיכה לאורך כל השנה. 
 
איקא הדרכות    |  טלפון:  03-7286000  |   דוא"ל:  office@ika-il.com