איקא הדרכות בע"מ - למה דווקא איק"א
האיגוד הישראלי לקואצ'ינג - נחשב לאיגוד המקצועי המסמיך המוביל בישראל בתחום האימון: תכנית ההכשרה וההסמכה של איק׳׳א נבדקה ואושרה ע״י הועדה האקדמית של הסנט בטכניון ונלמדת במסגרת זו עד היום. בנוסף הוכרה ונלמדה התכנית באונ׳ ת״א, האונ׳ העברית, אונ׳ חיפה, המכללה למנהל, מכללת ספיר, תל חי, ועוד. תכנית ההכשרה וההסמכה של איק׳׳א הוכרה ע"י האיגוד הבינלאומי לאימון, ה ICF, ובוגריה יכולים לקבל בנוסף להסמכה הישראלית, גם את ההסמכה  הבינלאומית. הספר המקצועי בתחום האימון  בישראל, ״אימון לחיים״, שנכתב ע״י מייסד איק׳׳א ראובן כ״ץ, נבחר כבסיס לטיוטת חוק המאמנים שהונחה על שולחן הכנסת בתהליך שיזם חבר הכנסת סטס מישז׳ניקוב בשנת 2006 והוא רב המכר בתחום האימון בישראל ומשמש כבסיס מקצועי לרוב המאמנים המקצועיים בארץ. לאיק״א מעל  7000 בוגרים הנחשבים מובילים מקצועיים בתחום גם מבחינת רמתם המקצועית, נסיונם והשכלתם.  
בתקופת האטה, חוסר וודאות, ועתיד שחיוכו איננו רחב במיוחד..., רבים מאיתנו מוצאים עצמנו על פרשת דרכים, או לפחות מול הצורך והרצון בעוד משהו משמעותי...החשוב מכל הוא לעשות את הבחירות הנכונות !  אך לפני זה, חשוב לא פחות, לדעת בוודאות מהן ?                                                                                      
בעיתות משבר ואיום, ההשקעה הטובה ביותר היא בעצמנו ! ובעיקר, בפיתוחנו ושדרוגנו האישי והמקצועי על ידי מקצוע ומקור הכנסה נוספים המתאימים לנו ביותר גם בראיית ההווה וגם בראייה עתידית של חיינו, והיכולים לעמוד בפני עצמם, או להצטרף ולתרום לשדרוג משמעותי של עיסוקנו הנוכחי.    
האיגוד הישראלי לקואצ'ינג מציע לך שילוב מנצח: לעבור תהליך אימון, בירור ואפיון יסודי, מרתק, ומקצועי המוביל להחלטה ולבחירה הנכונה והמתאימה לך ביותר, ותוך כדי כך, לרכוש מקצוע ומקור הכנסה נוספים.                                                                               
היתרון העיקרי הנוסף של איק''א, מעבר להכרה ע''י המוסדות האקדמיים המובילים בישראל, הוא במגוון ההתמחויות המאפשר לכל תלמיד להתמחות בתחום אותו גילה כמתאים ביותר ולהתפתח בתחומי התמחות נוספים בעתיד, וזאת, בתהליך מרתק, מלמד ומעשיר במסגרת קבוצה איכותית, אטרקטיבית ומחבקת.    
המוניטין של איק''א מתבסס בעיקר על פיתוח המתודולוגיה וארגז הכלים המוכרים כמובילים בתחומם בישראל ובמאמניה ויועציה המקצועיים והאיכותיים.

בוא/י להצטרף לקהילת המאמנים והיועצים המקצועית, האיכותית והמובילה בישראל. קהילה זו מונה מעל 7000 בוגרים והיא הגדולה בישראל.

לפרטים נוספים כנסו לאתר האיגוד הישראלי לקואצ'ינג

למה דווקא האיגוד הישראלי לקואצ'ינג

 
איקא הדרכות    |  טלפון:  03-7286000  |   דוא"ל:  office@ika-il.com