איקא הדרכות בע"מ - אודות
איקא בי"ס ארצי למקצועות הקואצ'ינג והייעוץ האסטרטגי
 
איקא – מוניטין: החברה פועלת בתחומי האימון והייעוץ משנת 2002, בפריסה ארצית והיא אחת החברות הוותיקות בישראל להכשרת והסמכת מאמנים ויועצים. מאז הקמתה הכשירה החברה מעל 8000 בוגרים בתחומי האימון והייעוץ. חלק ניכר מהמשתתפים בקורסים של איקא מגיעים בדרך של "חבר מביא חבר".

איקא – ספרות מקצועית: החברה בעלת ספרות מקצועית מקורית של מעל 10 ספרים אשר נכתבו ע"י ראובן כ"ץ מייסד איקא, בנושא הקואצ'ינג על התמחויותיו השונות ובתחום הייעוץ האסטרטגי. ספרות זו משמשת כמקור לציטוט ביבליוגרפי וחלקה נמצאת גם בארכיון הלאומי של ישראל.

איקא – מתודולוגיה: החברה בעלת מתודולוגיית אימון וייעוץ מקורית וייחודית, ממוקדת תוצאות. מתודולוגיה זו פותחה ע"י ראובן כ"ץ והוכחה במשך השנים ובעשרות אלפי מקרים כמחוללת שינויים משמעותיים וכמייצרת "פריצות דרך" בכל תחומי התוכן והפעילות: האישי, העסקי, הניהולי, הפוליטי, הספורט, החינוך, הביטחוני ועוד. 
 
איקא – מסורת: ראובן כ"ץ היה תלמידו של פיטר דרוקר, אבי תורת הניהול המודרנית. כיום הקורסים מועברים ע"י דר' ליאור דוד, מנכ"ל איקא, שהינו תלמידו וממשיך דרכו של ראובן כ"ץ תוך שילוב מספר מרצים בכירים ומנוסים, נוספים.

איקא – שיתופי פעולה: לחברה יש שיתוף פעולה משמעותי עם היחידה ללימודי המשך בטכניון. במסגרת זו נערכות הכשרות מאמנים ויועצים בגישת האימון והייעוץ ממוקד תוצאות. מסלול ההכשרה לאימון של איקא, עבר בקרה ע"י ועדה אקדמית ונמצא כעומד בסטנדרטים מקצועיים מהגבוהים ביותר.

איקא – התמחויות: החברה מציעה מגוון רחב של התמחויות באימון וברמה המקצועית הגבוהה ביותר.
 
איקא – ערכים: הערכים עליהם מושתת פעילותה של החברה הינם, מקצועיות, הוגנות ומשפחתיות.
 
איקא – קהילה: בוגרי כל מסלולי הלימודים של איקא רשאים להצטרף לקהילת בוגרים אשר מקיימת פעילויות ענפות במטרה לתמוך, להעשיר ו"לחבק" את הבוגרים בפעילותם המקצועית והעסקית אחרי הקורס ובכך להוות חממת צמיחה עבור בוגריה.

 

אודות

 
איקא הדרכות    |  טלפון:  03-7286000  |   דוא"ל:  office@ika-il.com